tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

26.11.2016

Growtech buluşmasına sayılı günler kaldı

Growtech buluşmasına sayılı günler kaldı!

16. Growtech Eurasia fuarına sayılı günler kala tarlasera da okuyucuları ve fuar katılımcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en büyük tarım fuarı olan Growtech Euraisa bu yıl 30 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında Antalya Expo Center’da düzenleniyor. Aylık Tarım ve Kültür Dergisi tarlasera, her yıl olduğu gibi bu yıl da fuarda okuyucuları ve ziyaretçileriyle buluşacak.

16. Growtech Eurasia'da tarlasera'nın 1. Hol'de 161 no'da yer alacak standını ziyaret edecek konuklar aynı zamanda tarlasera'nın Aralık sayısıyla ilk kez buluşma fırsatı yakalayacak.

Bu yıl Growtech’te neler var?

Türkiye’nin yanı sıra küresel tarımın bileşenlerini de bir araya getirecek olan Growtech Eurasia 16. Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’nda 700’den fazla katılımcı ve 180 bin ziyaretçinin yer alması bekleniyor. Bu yıl uzmanlık alanlarına göre Sulama ve Sera Teknolojileri, Bitki Besleme ve Koruma, Traktör ve Tarım Makineleri ve Tohumculuk olmak üzere 4 farklı bölüme ayrılacak olan fuar alanında ziyaretçiler de aradıkları stantları kolaylıkla bulabilecek.

growtech-bulusmasina-sayili-gunler-kaldi2.jpg

Growtech Eurasia Tarım İnovasyon Ödülleri’ne hak kazanan ürün ve hizmetlerin de sergileneceği fuarda aynı zamanda Akdeniz Üniversitesi işbirliği ile Tarımsal Danışmanlık, Mevcut Durum ve Çözüm Yolları başlıklı bir panel de gerçekleştirilecek.

tarlasera standı konuklarını bekliyor!

Yayın hayatına başladığı 2010 yılından bu yana Growtech Eurasia’nın daimi katılımcılarından olan tarlasera, bu yıl da özel tasarımlı modern standıyla okuyucularının yanı sıra fuar katılımcı ve ziyaretçileriyle buluşacak. 4 gün boyunca konuklarını ağırlayacak olan tarlasera standından paylaşımların yanı sıra fuar alanından özel haberler, söyleşiler ve izlenimler de tarlasera.com sayfalarında olacak.


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tarım arazinizde ya da doğa yürüyüşlerinde rastladığınız yabani bir bitkiyi görür görmez tanımak ister miydiniz? PlantNet isimli akıllı telefon uygulaması bu zorlu görevi yerine getirmeye aday.

TMO’dan buğday, arpa ve mısır hamleleri

TMO’dan buğday, arpa ve mısır hamleleri

Hububat fiyatlarında dünya ölçeğinde yaşanan dalgalanmalar Türkiye’yi de alarm durumuna geçirdi. TMO’nun buğday, arpa ve mısır kararları piyasada istikrarı amaçlıyor.

Meyve bahçesinde yabancı ot mücadelesi

Meyve bahçesinde yabancı ot mücadelesi

Meyve bahçelerinde kayıplara yol açan yabancı ot türleri sayılamayacak kadar çok! Ancak bu zararlılarla mücadele yöntemleri de bir o kadar çeşitli.

Meyve ağaçlarının kabusu ökse otu

Meyve ağaçlarının kabusu ökse otu

Birçok ağaç türünde yarı parazit olarak yaşam süren ökse otu, meyve üreticilerinin baş belası olabiliyor. İşte ökse otundan kurtulmanın püf noktaları.

Zeytinde yanlışlar ve doğrular

Zeytinde yanlışlar ve doğrular

Özenli bir bitki koruma ve gübreleme zeytinde sonucu tamamen değiştiriyor. tarlasera zeytinde sık yapılan hataları uzmanlara sordu.