tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

1.4.2020

tarlasera Nisan sayısı çıktı!

tarlasera-nisan-sayisi-cikti1.jpg

Koronavirüsün tarımdaki mevcut ve olası etkilerini Kapak Konusu sayfalarında tartışan Aylık Tarım ve Kültür Dergisi tarlasera’nın tarlasera Çocuk eki de bu ay minik okurlarıyla buluşuyor.

Davetsizce hayatımıza giren Covid-19 salgını, kitlesel etkiler yaşatsa da yeni mücadele biçimimiz bireysel önlemler almayı gerektiriyor. Öte yandan tarımsal hayat ise dur durak bilmeden devam ediyor. Bazı noktalarda hayatın durma noktasına geldiği şu günlerde bile tarımsal yaşamın sürekliliği önemini koruyor. Tabii bu süreçte üreticiler ve bayiler başta olmak üzere tüm tarım aktörlerinin alması gereken belli başlı önemler, sürecin devamlılığı için de kritik önem taşıyor.

tarlasera olarak bizler de ilk andan beri durumun ciddiyetinin farkında olarak hareket ediyoruz. Öncelikle koronavirüsün küresel tarım sektörüne etkisini ele aldığımız Kapak Konusu sayfalarında, oldukça geniş bir analiz okuyacaksınız. Derginizle birlikte ücretsiz edineceğiniz posterimizde ise tarımın paydaşlarının virüse karşı alması gereken önlemleri detaylı olarak bulacaksınız.

tarlasera-nisan-sayisi-cikti4.jpg

tarlasera’da bu ay neler var?

Mümkün olduğunca evde kalmamız gereken bu kritik süresince Aylık Tarım ve Kültür Dergisi tarlasera’nın dijital versiyonu da okurlarının erişimine açılıyor. Dilerseniz Dergilik uygulamasını akıllı telefonlarına indirerek, dilerseniz de tarlasera.com üzerinden Nisan sayımızı ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

Dosya konusu antepfıstığı olan tarlasera Nisan sayısında, profesyonel meyve üreticilerinin ya da meyveciliğe yatırım yapmak isteyenlerin yeni gözdesi olan bahçe traktörleri üzerine de kapsamlı bir analize yer verdik. Ayrıca patateste canavar otu mücadelesi, yonca üretiminde doğru tohum seçimi ve mısırda ekim sıklığına dair ipuçlarına da Detay sayfalarımızdan ulaşabileceksiniz.

Her Nisan ayında olduğu gibi tarlasera Çocuk da yeni sayımızla birlikte hediye. Okulların zorunlu olarak uzaktan eğitime geçtiği bu dönemde minik okurlarımız da tarlasera Çocuk ile birlikte hem keyifli vakit geçirecek hem de tarımın eğlenceli ve üretken dünyasını daha yakından tanıyacak.

tarlasera-nisan-sayisi-cikti3.jpg

tarlasera’ya nasıl ulaşırım?

Belirttiğimiz gibi, bu ay dijital versiyonuna da ulaşabileceğiniz tarlasera’nın Nisan sayısını satın almak için ise şimdi Satın Al sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Derginizi her ay masanızda görmek ve tarlasera keyfini tüm bir yıla yaymak için ise tek yapmanız gereken abone olmak. Bunun için Abonelik sayfamızdan yalnızca birkaç dakika süren abonelik işlemlerini gerçekleştirmeniz yeterli.

Bu dönemi ancak ve ancak birbirimize destek olarak, birlikte atlatacağız.

Tüm okurlarımıza sağlıklı ve güzel günler dileriz…


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Yiyecekler neden mora büründü?

Yiyecekler neden mora büründü?

Antioksidan özelliği yüksek sebze-meyvelerden elde edilen mormiks ile üretilen ekmek, simit ve tatlılar bugünlerde yoğun ilgi görüyor.

Bursa’nın suyu ve toprağı tehdit altında!

Bursa’nın suyu ve toprağı tehdit altında!

Bursa-Yenişehir'de su kaynakları ve tarım arazileri alarm veriyor. Tehlikenin bir boyutu kuraklık, diğeri ise madencilik projesi.

Bin 277 ziraat mühendisi aranıyor

Bin 277 ziraat mühendisi aranıyor

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın alacağı yeni sözleşmeli personel için açılan kadro sayısı ve başvuru tarihleri güncellendi.

Tarım arazilerine hobi bahçesi kurulamayacak

Tarım arazilerine hobi bahçesi kurulamayacak

Haziran ayında TBMM’ye sunulması beklenen 33 maddelik torba yasa, tarımsal amaçlı arazi kullanımına dair değişiklikler öngörüyor.

Tarımsız bir Rönesans mümkün mü?

Tarımsız bir Rönesans mümkün mü?

Sokaklarda yeniden özgürce dolaşacağımız, sevdiklerimize yeniden doya doya sarılacağımız günler mutlaka gelecek. Peki o günler geldiğinde, yüzümüzü geleceğe çevirdiğimize ne göreceğiz?