tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

26.11.2012 16:40:20

İzotar logosunu yeniledi

Bitki besleme sektöründe 13 yıldır faaliyet gösteren İzotar, yeni yıla yeni logosu ile girmeye hazırlanıyor.

İzotar yeni logosunda alışılan sıcaklık, hizmet, kalite ve güveni korumak için eski çizgilerinden ödün vemiyor. İzotar, 13 yıldan sonra değiştirdiği yeni logosu ile geleceğe bakışını küçük ama 3 önemli farklılıkla ifade etmeyi tercih etti. Logo renginin koyulaşması bitki besleme alanında kazanılan her gün derinleşen bilgi birikimi ve baskınlaşan tecrübeyi, “a” harfi içinde yer alan yaprağın eski logodakinin tersine yukarıya bakıyor olması geleceği düşünen ve geleceği çizen bir firma olduğunu, eski logoda küçük “r” harfi ile biten yazının büyük “R” harfi ile bitmesi ise kalitede orijinallik ve firmadaki büyümeyi simgeliyor.

İlk bakışta eski logo ile arasında büyük farklılıklar görünmeyen yeni logo, farklılıkları detaylarında saklıyor. Bu farklılıklarla firmanın gelecek vizyonu hakkında ipuçları veriliyor. Yeni logosunda İzotar, müşterilerince alışılan kalite ve hizmeti, detaycı çalışmaları ve gelecek vizyonu ile yarınlara güvenle taşıyacağının altını çiziyor.


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Tarımda yeni ufukları su mercimeği açacak

Tarımda yeni ufukları su mercimeği açacak

Bitki bilimi insanlığı yakın geleceğe hazırlamak için daha sürdürülebilir gıdalar geliştirmenin peşinde. Araştırmacıların bu açıdan rol model olarak önerdikleri bitki ise hem tanıdık hem yepyeni bir isim!

Bu koyu rengin bir anlamı var!

Bu koyu rengin bir anlamı var!

Antioksidan özelikleriyle bilim insanlarının dikkatini çeken aronya, siyaha çalan kopkoyu mor rengini de bu yönüne borçlu. Meyve kısa bir süre önce adapte olduğu Türkiye topraklarında da üretimini hızla arttırıyor.

Kadınlar tarımda da duvarları yıkıyor

Kadınlar tarımda da duvarları yıkıyor

Hindistan’da özelleştirme ve desteklerin kaldırılmasını öngören yeni tarım yasasına karşı eylemlerde beşinci aya girildi. Tarımsal üretim ve işgücünde önemli paya sahip kadınların mücadeleye verdiği katkı ise büyük anlam taşıyor.

Sel sularına direnen domatesler geliyor

Sel sularına direnen domatesler geliyor

İklim değişikliğine paralel olarak sıklaşan sel afetlerinin etkilerine karşı dirençli domates çeşitleri geliştirmek için Mersin'de çalışma başlatıldı.

Doğaya karşı kazanmak kaybetmek demek!

Doğaya karşı kazanmak kaybetmek demek!

Üst üste yaşanan afetlerin Türkiye tarımındaki etkisini inceleyen tarlasera'ya bu ay Dijital Tarım ekinin yeni sayısı da eşlik ediyor.