tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

26.11.2012 16:40:20

İzotar logosunu yeniledi

Bitki besleme sektöründe 13 yıldır faaliyet gösteren İzotar, yeni yıla yeni logosu ile girmeye hazırlanıyor.

İzotar yeni logosunda alışılan sıcaklık, hizmet, kalite ve güveni korumak için eski çizgilerinden ödün vemiyor. İzotar, 13 yıldan sonra değiştirdiği yeni logosu ile geleceğe bakışını küçük ama 3 önemli farklılıkla ifade etmeyi tercih etti. Logo renginin koyulaşması bitki besleme alanında kazanılan her gün derinleşen bilgi birikimi ve baskınlaşan tecrübeyi, “a” harfi içinde yer alan yaprağın eski logodakinin tersine yukarıya bakıyor olması geleceği düşünen ve geleceği çizen bir firma olduğunu, eski logoda küçük “r” harfi ile biten yazının büyük “R” harfi ile bitmesi ise kalitede orijinallik ve firmadaki büyümeyi simgeliyor.

İlk bakışta eski logo ile arasında büyük farklılıklar görünmeyen yeni logo, farklılıkları detaylarında saklıyor. Bu farklılıklarla firmanın gelecek vizyonu hakkında ipuçları veriliyor. Yeni logosunda İzotar, müşterilerince alışılan kalite ve hizmeti, detaycı çalışmaları ve gelecek vizyonu ile yarınlara güvenle taşıyacağının altını çiziyor.


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Bu koyu rengin bir anlamı var!

Bu koyu rengin bir anlamı var!

Antioksidan özelikleriyle bilim insanlarının dikkatini çeken aronya, siyaha çalan kopkoyu mor rengini de bu yönüne borçlu. Meyve kısa bir süre önce adapte olduğu Türkiye topraklarında da üretimini hızla arttırıyor.

İHA’lar da bitki koruma mesaisine başlıyor

İHA’lar da bitki koruma mesaisine başlıyor

Zirai mücadelede kullanılan araçlara ilişkin yeni yönetmelik taslağı, insansız hava araçları ve drone’ların bitki koruma uygulamalarında kullanımını düzenliyor.

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tarım arazinizde ya da doğa yürüyüşlerinde rastladığınız yabani bir bitkiyi görür görmez tanımak ister miydiniz? PlantNet isimli akıllı telefon uygulaması bu zorlu görevi yerine getirmeye aday.

Tarlaların gizemi ekin çemberlerinin öyküsü

Tarlaların gizemi ekin çemberlerinin öyküsü

Yıllar önce bir “şaka” ile başlayan, ardından bir gizem bulutuna dönüşen ekin daireleri, bugün ise sanatçıları, üreticileri, girişimcileri ve tarıma ya da görsel sanatlara meraklı pek çok insanı bir araya getiren bir kültür öğesi olarak arazileri süslemeye devam ediyor.

tarlasera Ocak sayısı çıktı!

tarlasera Ocak sayısı çıktı!

Yeni yılın ilk sayısını okurlarıyla buluşturan Aylık Tarım ve Kültür Dergisi tarlasera, bu ayki Kapak Konusu sayfalarında tüm yönleriyle toprak analizini inceliyor.