tarlasera
tarlasera SATIN AL
Kapat

5.9.2018

tarlasera.com Altın Örümcek finalinde!

tarlasera.com Altın Örümcek finalinde!

Türkiye’nin web ödülleri Altın Örümcek’te bu yıl da finale kalan tarlasera.com Portal & Haber kategorisinde büyük ödül için yarışacak.

Özgün içeriği ve modern yapısı ile tarımda dijital yayımcılığın yenilikçi yüzünü temsil eden tarlasera.com, Türkiye’nin internet dünyasının en iyilerini seçen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde bir kez daha finalde yarışmaya hak kazandı.

Aralık 2015’te yeni yüzüyle takipçileriyle buluşan tarlasera.com, geçen süre zarfında sürekli artan okur kitlesi ile büyümeye devam etti. İçerikte özgünlüğü ve farklılığı, tasarımda ise modern ve kullanıcı dostu bir anlayışı ilke olarak benimseyen tarlasera.com tarımın profesyonelleri ile amatörlerini buluşturabilen yegane tarım sitesi olmaya devam ediyor.

Halkın Favorileri oylamasına katılın!

tarlasera.com 16’ıncısı düzenlenen ve Türkiye’nin en köklü ve saygın web ödülleri olan Altın Örümcek’te geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Portal & Haber kategorisinde finalde yarışacak. Ödüle hak kazanacak web sitelerinin yanı sıra Altın Örümcek web sitesinde bugün başlayan ve bir ay sürecek olan Halk Oylaması ile seçilecek olan Halkın Favorileri de Kasım ayındaki ödül töreninde açıklanacak.

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde tarlasera.com’u desteklemek için bu linke tıklayıp Facebook, Twitter veya Google+ hesabınızdan giriş yapmanız ve Portal & Haber kategorisi finalistleri arasında yer alan tarlasera.com’a oyunuzu vermeniz yeterli olacak.

Yolculuğu boyunca tarlasera.com’un yanında olan okurlarımızın ve takipçilerimizin desteğini Altın Örümcek finallerinde de yanımızda görmek isteriz!


Yorumlar
    Bu yazı için henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
Yorum Yaz

Yorumunuz Gönderildi

E-Bülten

Başka yerde bulamayacağınız tarım ve kültür haberlerini düzenli olarak almak için aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazın ve gönder butonuna tıklayın; tarlasera e-bülten adresinize gelsin!

En Çok Okunanlar

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tanımadığınız bitkiyi telefonunuza sorun!

Tarım arazinizde ya da doğa yürüyüşlerinde rastladığınız yabani bir bitkiyi görür görmez tanımak ister miydiniz? PlantNet isimli akıllı telefon uygulaması bu zorlu görevi yerine getirmeye aday.

Akdeniz'in gizli hazinesi gölevez

Akdeniz'in gizli hazinesi gölevez

Afrika ve dünyanın tropik bölgelerinde yaygın biçimde tüketilen gölevez Türkiye’nin güney kesimlerinde ekim alanlarını genişletmeye başladı.

İHA’lar da bitki koruma mesaisine başlıyor

İHA’lar da bitki koruma mesaisine başlıyor

Zirai mücadelede kullanılan araçlara ilişkin yeni yönetmelik taslağı, insansız hava araçları ve drone’ların bitki koruma uygulamalarında kullanımını düzenliyor.

Bu koyu rengin bir anlamı var!

Bu koyu rengin bir anlamı var!

Antioksidan özelikleriyle bilim insanlarının dikkatini çeken aronya, siyaha çalan kopkoyu mor rengini de bu yönüne borçlu. Meyve kısa bir süre önce adapte olduğu Türkiye topraklarında da üretimini hızla arttırıyor.

Tarlaların gizemi ekin çemberlerinin öyküsü

Tarlaların gizemi ekin çemberlerinin öyküsü

Yıllar önce bir “şaka” ile başlayan, ardından bir gizem bulutuna dönüşen ekin daireleri, bugün ise sanatçıları, üreticileri, girişimcileri ve tarıma ya da görsel sanatlara meraklı pek çok insanı bir araya getiren bir kültür öğesi olarak arazileri süslemeye devam ediyor.